TeleTrade Bitcoin Kryptowaluty

Zarabiaj na Bitcoinie, zalety oraz przewagi kryptowalut TeleTrade Bitcoin

Specjaliści z TeleTrade Polska mają opinie że – każdy, kto po raz pierwszy rozpoczynał handel na kryptowalutach, musiał poznać odpowiedź na pytanie: jak zarabiać na Bitcoin oraz w jaki sposób dokonać zakupu? Jest to wbrew pozorom bardzo ważne pytanie, ponieważ w dalszych etapach handlu na Bitcoin tego typu decyzja będzie miała duży wpływ na końcowy rezultat, czyli na nasz zysk oraz bezpieczeństwo. Dlatego też w tym artykule porównamy dwie najpopularniejsze metody, za pomocą których można zarabiać na Bitcoin.

Giełda kryptowalut

Na świecie powstaje coraz więcej giełd, za pośrednictwem których można kupować lub sprzedawać kryptowaluty. Warto zwrócić uwagę na wielkość tych giełd oraz liczbę dokonywanych transakcji. Kolejnym ważnym elementem jest bezpieczeństwo oraz rodzaj regulacji panujący w danym kraju. Im mniejsza giełda tym z pewnością będzie rosło ryzyko kradzieży kryptowalut. W końcówce ubiegłego roku na jednej z większych giełd doszło do kradzieży kryptowalut na kwotę przekraczającą ponad 500 milionów dolarów. Po zakupie przykładowo Bitcoina, można oczywiście przenieść swoje Bitcoiny na tzw. trezor. Jest to bardzo bezpieczna forma z tym że trzeba dobrze chronić narzędzie przed zniszczeniem oraz przed ewentualnym zagubieniem. W momencie, gdy będziemy chcieli pozbyć się danej kryptowaluty, należy pamiętać o czasie potrzebnym na zrealizowanie zlecenia oraz dodatkowych kosztach, które trzeba ponieść przy kolejnej transakcji. Większość osób decyduje się na pozbycie kryptowalut w momencie, gdy dochodzi do silnych spadków, co dodatkowo może wydłużyć przesłanie kryptowaluty na daną giełdę. To może się wiązać ze straty kilku procent niezrealizowanego zysku. Dodatkowo w krajach, które nadal giełdy kryptowalu są nieuregulowane i istnieje ryzyko narażenia się na wprowadzenie niekorzystnego prawa. Tak więc dużym minusem dla giełd może być czas przeniesienia bitcoinów z trezorów, ryzyko przetrzymywania kryptowalut na giełdzie oraz ryzyko ewentualnych wprowadzanych regulacji.

TeleTrade Bitcoin Kryptowaluty

Kontrakty CFD na Bitcoin w TeleTrade Polska

W TeleTrade Polska jest opinie, że większość osób, która decyduje się na kupno Bitcoina motywuje chęć pomnożenia pieniędzy. Dlatego też warto, aby zainwestowane środki były maksymalnie bezpieczne oraz odporne na różne czynniki zewnętrzne. Dlatego też jedynym najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wybór kontraktów CFD na bitcoin. Decydując się na kupno kontraktu na Bitcoin nie stajemy się właścicielem Bitcoina, ale w każdym momencie możemy pozbyć się kontraktu, który dokładnie odwzorowuje wartość Bitcoina. Podmioty oferujące kontarkty w Polsce są w pełni regulowane przez KNF, a do takich należy Teletrade, który w swojej ofercie posiada największą ilość kontraktów na kryptowaluty. Dodatkowo bardzo dużą zaletą jest możliwość zarabiania podczas spadków, gdzie na giełdach tego typu rozwiązanie jest niemożliwe. Trzeba pamiętać, że kurs Bitcoina od zawsze nie zyskiwał. W 2017 roku wielokrotnie pojawiały się spadki 40-50%. Tak więc nawet jeżeli ktoś zamierza przetrzymywać swoje Bitoiny przez długie lata, powinien rozważyć możliwość zabezpieczenia swoich zysków podczas dużych spadków. Dodatkowo na kontraktach na Bitcoin można ustawiać zlecenia oczekujące zamykające pozycje po określonej cenie, więc w przypadku ewentualnych spadków nie będziemy narażeni na żadne opóźnienia w realizacji zleceń, a przy zamknięciu pozycji nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Dlatego też decydując się na kontrakty Bitcoin w TeleTrade Polska mamy gwarancje tego, że nikt na nasze konto się nie włamie, ponieważ każde konto objęte jest gwarancją oraz w razie zwiększonej zmienności na rynku będziemy mogli odpowiednio szybko zareagować. Zyski z handlu na kontraktach Bitcoin mogą być wypłacone w dowolnym momencie.

TeleTrade Bitcoin Kryptowaluty

Zalety zarabiania na Bitcoin z TeleTrade za pomocą kontraktów CFD na kryptowaluty:

1) handel na platformie MT4;

2) natychmiastowe wykonanie transakcji;

3) brak ukrytych prowizji;

4) handel za pośrednictwem licencjonowanej firmy;

5) szybka rejestracja konta;

6) możliwość spotkania się z doradcą w siedzibie firmy w Warszawie;

7) wypłatę pieniędzy na kartę Visa lub MasterCard;

8) Fundusz Ubezpieczeń Depozytów.