klerokrypt teletrade

Kilka porad, jak zaoszczędzić na przelotach

Istnieje wiele sposobów na zaoszczędzenie na przelotach, o których, szczególnie ci, którzy lecą po raz pierwszy, mogą nie wiedzieć.

Po pierwsze, warto kupić bilet w obie strony wcześniej, najlepiej 2 miesiące przed wylotem. Linie lotnicze dają możliwość zakupu biletów 6 miesięcy przed wylotem. Kupując bilet w dwie strony pół roku wcześniej pozwoli ci na zaoszczędzenie.

Po drugie, przed kupieniem biletu do jakiegokolwiek kraju, dowiedz się, czy nie ma do tego kraju zaplanowanych wycieczek w biurach turystycznych czy na giełdzie turystycznej. Zdarza się, że bilety nie są sprzedawane, a linie lotnicze są gotowe obniżyć ceny na nie, co znacznie zmniejsza koszt wycieczki. Trzeba jednak przygotować się na to, że będziesz musiał wyjechać nawet dzień po zakupie.

Po trzecie, linie lotnicze często robią zniżki, aby przyciągnąć kupujących, przed kupieniem biletu upewnij się, czy nie ma zniżek do kraju, do którego chcesz polecieć. Ale jeżeli miałeś szczęście, kup bilet, ponieważ następnego dnia może już nie być zniżki.

Po czwarte, korzystaj z lowcostów. Te linie lotnicze są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy mają ograniczony budżet. Te linie lotnicze oszczędzają na wszystkim, ale nie na obsłudze technicznej – o to można być spokojnym. Również często robią promocje.

Po piąte, przy zakupie biletów online zmieniaj daty i miejsce przylotu, często ceny biletów w różnych datach są różne i lotniska również mają duże znaczenie. Jeżeli znalazłeś bilet, spróbuj znaleźć ceny na ten sam rejs u innych przewoźników, zadziwiające, ale właśnie tak można zaoszczędzić dziesiątki dolarów.

Możliwe, że aby dużo zaoszczędzić, trzeba poświęcić trochę więcej czasu, ale na pewno warto.