Klerokrypt TeleTrade

Klerokrypt – opinie TeleTrade Polska na temat nowego produktu

Kilka dni temu obchodziliśmy rocznicę powstania najpopularniejszej kryptowaluty Bitcoin. Bitcoin powstał w 2009 roku i nikt nie przypuszczał, że w pewnym momencie będzie kosztował prawie 20.000 $. W 2017 roku, gdy przebił wartość złota powyżej 1200 $ wielu specjalistów mówiło, że to już bańka i nie może więcej kosztować. Oczywiście byli w błędzie a Bitcoin zyskał ponad dziesięciokrotnie na wartości. Kryptowaluty praktycznie są niemożliwe do przeanalizowania pod względem fundamentalnym, dlatego też chociażby z tego powodu wśród tego typu osób jest mały popularny. Prawda jest taka, że w obecnych czasach dany instrument jest wart tyle, na ile wyceniają go rynki. Na giełdach na całym świecie, w szczególności w Stanach Zjednoczonych, hossa trwa w najlepsze pomimo tego, że wiele wskaźników makroekonomicznych wskazuje, że rynek jest przegrzany. Dziś już mało osób mówi o tym, a najgorętszym tematem są kryptowaluty. Broker TeleTrade Polska wprowadził niekonwencjonalne produkt – KLEROKRYPT.

Możliwości handlu na Klerokrypt

Dzięki temu, że produkt Klerokrypt od TeleTrade Polska oparty jest o dźwignię finansową, to wiele osób może pozwolić sobie na kupno kryptowalut. Przy dobrym zarządzaniu ryzykiem dzięki Klerokrypt można osiągnąć pięciokrotnie większe zyski. Dostęp z poziomu smartfona daje możliwość szybkiego zarządzania kontem. Ważnym elementem jest również możliwość składania zleceń na osłabienie się danych kryptowalut. Jest to bardzo ważny element handlu na kryptowalutach ze względu na to, iż na kryptowalutach również pojawiają się kilkudziesięcioprocentowe spadki.

Klerocrypt opinie

Kiedy jest odpowiedni moment na rozpoczęcie handlu ? Czy Klerocrypt jest dobrym rozwiązaniem ?

Rynek kryptowalut daje bardzo dużo możliwości, a okazje do zajęcia pozycji pojawiają się każdego tygodnia. Tak więc każdy tydzień bez tradingu można powiedzieć, że jest straconym tygodniem. Zarówno osoba z nastawieniem krótkoterminowym, jak i z nastawieniem o dłuższym horyzoncie czasie znajdzie odpowiednie warunki do handlu. Klerocrypt – jest idealnym rozwiązaniem żeby zacząć swoją przygodę na tym rynku. 

Klerocrypt TeleTrade opinie

Jakie są formy zabezpieczenia rachunku, czy Klerokrypt ich posiada ?

Broker TeleTrade Polska chroni każde konto przed ujemnym bilansem handlowym. Również wpłacone środki przez klienta objęte są funduszem ubezpieczeń depozytów. Nie ma również możliwości, żeby kryptowaluty zostały wykradzione, tak jak to miało miejsce na kilku giełdach w ubiegłym roku.

Klerocrypt Bitcoin

Klerokrypt – zalety inwestowania:

1) handel na platformie MT4;

2) natychmiastowe wykonanie transakcji;

3) brak ukrytych prowizji;

4) handel za pośrednictwem licencjonowanej firmy;

5) szybka rejestracja konta;

6) możliwość spotkania się z doradcą w siedzibie firmy w Warszawie;

7) wypłatę pieniędzy na kartę Visa lub MasterCard;

8) Fundusz Ubezpieczeń Depozytów.