Diamenty Afryki

Ellerman House, we współpracy z Benguela Diamonds, oferuje gościom niepowtarzalną okazję odkrycia „diamentowego safari” na zachodnim wybrzeżu południowej części Afryki bogatego w złoża minerałów.

Diamentowe safari jest pierwszym tego rodzaju miejscem w południowej części Afryki. Goście mogą odbyć rejs po oceanie, który kryje złoża diamentów – symbolu miłości i piękna. Całodniowa wycieczka obejmuje podróż limuzyną i prywatnym transferem lotniczym do portu Nolloth, gdzie w luksusowej willi szef kuchni serwuje wyśmienite śniadanie i lunch oraz wina z kolekcji Ellerman House.

Nazwa Benguel Diamonds wywodzi się od prądu benguelskiego, który jest chłodny i płynie w kierunku północnym z wybrzeża zachodniego południowej części Afryki. Goście mogą skorzystać z możliwości nurkowania w celu poszukiwania diamentów, albo podziwiania widoków z łodzi.

Po powrocie do Ellerman House goście meldują się w Dom Perignon Experience. Kiedy słońce zajdzie za oceanem, goście otwierają butelkę wina do kolacji przygotowanej przez szefa kuchni. Diamentowe safari jest dostępne od 1 września 2016 r., a możliwość skorzystania z oferowanych przez nie atrakcji jest ściśle zależne od warunków pogodowych.